مقدمه و معرفی

مجتمع فولاد البرز ناب آرش (سهامی خاص) (ANA) به عنوان یکی از بزرگترین طرح های بخش خصوصی صنعت فولاد ایران با هدف بهره گیری از توانمندیهای اقتصادی و صنعتی دو کشور همسایه ایران و ترکیه در تاریخ ۱۳۹۲/۰۲/۱۵ به شماره ۴۴۸۱۲۷ در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسید. این شرکت با ظرفیت تولید سالیانه ۱,۰۰۰,۰۰۰ تن شمش انواع فولاد ساده کربنی و کم آلیاژ در فاز اول و ۶۰۰۰۰۰ تن میلگرد در فاز دوم در زمینی به وسعت ۳۳۷ هکتار در فاصله ۷ کیلومتری شهرستان ابهر در استان زنجان واقع شده است. مجموع سطح زیر بنای این مجتمع مشتمل بر ساختمانهای اداری و تولیدی کارگاه های ساخت و پشتیبانی و انبارها بیش از ۸۵۰۰۰۰ متر مربع است.

ناحیه فولادسازی شامل یک کوره قوس الکتریکی ، یک کوره پاتیلی ، یک ماشین ریخته گری مداوم و واحدهای پشتیبانی شامل واحدهای نسوز ، تولید اکسیژن ، انتقال مواد ، پست برق و آب رسانی میباشد .

در سال ۱۳۹۴ قرارداد مهندسی پایه ساخت ، نصب و راه اندازی و انتقال دانش فنی تولید این مجتمع با شرکت دانیلی ایتالیا بسته شد. در سال ۱۳۹۶ با ورود تجهیزات ساخت به کشور ، عملیات نصب بیش از ۵۰۰۰ تن تجهیزات و ماشین آلات واحد فولاد سازی توسط پیمانکار خارجی آغاز شد. فاز اول این مجتمع عظیم در بهمن ماه سال ۱۳۹۹

مصادف با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه نخست

محصولات

تماس با ما

درباره ما

معرفی شرکت

آدرس مجتمع ناب آرش ابهر

زنجان شهرستان ابهر کیلومتر ۵ جاده ابهر به تاکستان

پشت پست ۲۳۰ کیلو وات ابهر مجتمع فولاد البرز ناب آرش

تلفن: ۰۲۴۳۵۲۸۴۳۷۴

کد پستی: ۴۵۶۱۱۸۱۱۴۵

فکس: ۰۲۴۳۵۲۸۴۰۷۷

نشانی دفتر مرکزی تهران

تهران خیابان ملاصدرا پلاک۱۷۷ طبقه چهارم

تلفن : ۰۲۱۸۸۶۱۲۶۵۵

فکس: ۰۲۱۸۸۶۱۲۶۵۳

ادرس ایمیل: www.info@anasteelco.com

 

پشتیبانی واتساپ
1
برای پشتیبانی سریع در واتساپ با ما در ارتباط باشید